Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veletrhy, promo akce, narozeniny a svatby.

20. 6. 2012

                Veletrhy, promo akce, narozeniny a svatby.

    Potřebujete zajímavou atrakci, která přiláká pozornost k vašemu stánku a následně k vašemu výrobku? Kreslení karikatur vašich klientů přiláká ty další a všichni pak budou mít svou karikaturu, obsahující i logo vaší firmy, vystavenou doma nebo na svém pracovišti.

  Chcete překvapit neobvyklým dárkem? Může jím být i karikaturista, který na narozeninách, svatbě nebo jiné oslavě nakreslí oslavence i hosty. Zažijete dobrou zábavu i zvláštní zážitek ze sezení modelem, zatímco se ostatní smějí. 

  Nejen firemní akce, ale každá oslava snese karikaturistu a všichni přítomní tuto atrakci hned kladně hodnotí. Obvykle si nás soukromé osoby zvou opatrně jen na dvě hodiny, ale většinou pak žádají hodinu i dvě navíc, což samozřejmě není problém.

  Jsme zkušení profesionálové a potřebujeme toho k práci jen málo. Čtyři metry čtvereční na klidnějším místě, tři klasické židle, dobré světlo / ale pro případ nouze si vozíme lampičku / a pak už jen zajímavé ksichtíky a když nejsou, tak je zajímavými vytvoříme. Některé firmy nás už na své firemní akce zvou pravidelně, jako záruku zábavy. Podle reakcí na naše účinkování na firemních večírcích i jinde, jsme osvědčení a často označováni za nejlepší nápad pořadatele firemní akce

 

Náhledy fotografií ze složky Karikaturisté pro firemní večírky

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář