Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROČ POŘÁDAT FIREMNÍ AKCE?

12. 9. 2014
 

 

Firemní akce jakéhokoli druhu je již tradičním nástrojem pro budování vztahů s klienty či mezi zaměstnanci. Dobře postavený a zorganizovaný event odvede v tomhle ohledu mnoho práce.

 

 

 

Umožníte zaměstnancům poznat své kolegy v jiném prostředí bez pracovního napětí a stresu, u klientů často navážete vztah i neformální rovině. Všechny tyto události se pozitivně projeví na atmosféře ve firmě i v získávání dalších obchodních příležitostí.

 

 

 

Svým zaměstnancům tímto dáváte také najevo, že si jich vážíte a umíte jim nabídnout i nadstandarní motivaci. Klientům zase ukážete, že jste fajn firma, se kterou je dělat obchod nejen výhodné ale i příjemné a zábavné.

 

 

 

Firemní akce na klíč jsou určitě nejlepším řešením. Agentura vše zařídí a připraví. Nicméně každá agentura potřebuje konzultovat, co si klint žádá a představuje. Práce karikaturistů pro firemní akce, kde kreslí takzvaně naživo karikatury hostům, je jednou z doprovodných atrakcí těchto eventů, ale nezřídka se, z pohledu pořadatele nečekaně, stává atrakcí hlavní, neboť o karikatury je enormní zájem. My, jako karikaturisté, tuto situaci už známe, protože je běžná. Prostě tím, že objednáte karikaturistu na svou firemní akci, neuděláte nikdy chybu. U karikatur je živo, legrace a zábava. To vše působí pozitivně na zúčastněné a dobrá nálada v paměti zůstane. Není to snad dobré pro bussines?

 

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář