Jdi na obsah Jdi na menu
 


Firemní akce Praha

15. 9. 2014
Firemní akce Praha
 
Jsme skupina profesionálních karikaturistů s letitými zkušenostmi s kreslením na firemních akcích i jiných eventech. Většinou jsme z Prahy a tak firemní akce v Praze u nás mají určitý bonus a to dopravu zdarma. Pokud pořádáte firemní akci v Praze, můžete si nás objednat přímo a bezstarostně se spolehnout, že si na místě poradíme, protože nepotřebujeme nic zvláštního. Každému z nás stačí jen tři klasické židle a klidný prostor 2x2 m s dobrým světlem. Jsme schopni nakreslit podle okolností až 10 osob v hodině a lidé atrakci kreslení karikatur využívají po celý čas naší přítomnosti. Karikaturisté už patří ke koloritu staré Prahy a tak by na firemní akci v Praze neměli chybět. Lze zajistit jednoho až šest karikaturistů podle velikosti firemní akce a počtu lidí na ní.
Firemní akce Praha – karikaturisté, by mohl být náš název, protože většina firemních akcí, které absolvujeme se odehrává v Praze, ale jsme samozřejmě schopni a ochotni dojet kamkoliv. Mnozí z nás kreslili karikatury i mimo ČR v sousedních státech, ale i na obrovských výletních oceánských lodích, nebo v arabské zemi.
Firemní akce v Praze jsou však pohodlnější, takže je vítáme. Jsme vám k službám a kdykoliv napíšete dotaz, odpovíme a přiložíme informace o naší produkci. Karikatury jsou vždy oblíbenou atrakcí a přispívají velkou měrou k dobré zábavě.
Pro firemní akce nejen v Praze máme připravenou i malířskou show, při níž společně lidé tvoří obraz s předem daným námětem – většinou jde o zvířecí motiv – a velice si to užívají. Výsledný obraz, obvykle 1x0,8m, pak zarámovaný v masivu obdrží klient a má možnost ho umístit do společných prostor v práci, nebo ho vydražit, či darovat vhodné osobě k nějaké příležitosti.

Občas klient pro svou firemní akci nárokuje tak zvanou rychlou školu karikatury, která probíhá opět s aktivní účastí hostů večírku, svatby i narozenin a je u toho dost zábavy, protože karikaturista je zároveň i bavič a svými komentáři nad pokusy laiků baví přihlížející i aktéry. Jde o to, že každý, kdo bude chtít svou karikaturu od výtvarníka, musí sám kreslit aktuální modely spolu s ním, než na něj přijde řada a pak sám dostane svou karikaturu nejen od karikaturisty. Výtvarník dělá během kreslení obchůzky kolem ostatních kreslířů a má připomínky faktické i humorné. Prostor je potřeba trochu větší, takže například venkovní akce jsou vhodné. Stojany, desky, papíry, tužky atd. poskytuje karikaturista v ceně své produkce. Vy opět zajistíte jen prostor a asi 8 židlí. Jak snadné! Těšíme se na vaše hosty a jejich pochvaly na naší adresu. 

 

Náhledy fotografií ze složky Karikaturisté pro firemní večírky

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář