Jdi na obsah Jdi na menu
 


Firemní akce a firemní večírky.

7. 6. 2012

FIREMNÍ AKCE   http://www.karikatura.cz/cz/firemni-akce_-svatby-atd_/

Firemní večírky jsou pořádány především pro pobavení jejich hostů a k tomu patří nejen raut, ale i nejrůznější atrakce. Karikatury hostů různých společenských událostí bývají velmi oblíbené a kolem karikaturisty je obvykle dost veselo, neboť profesionál baví přihlížející i model nejen kresbou. Spolupracuji jen se zkušenými karikaturisty-profesionály a pro větší firemní akce není problém zajistit více karikaturistů. Navíc, je-li váš firemní večírek v Praze, nepočítáme dopravné. Vzhledem k více, než dvěma desetiletím zkušeností s kreslením karikatur pro různé párty i jiné události, mohu s čistým svědomím prohlásit, že karikaturista bývá vždy vytížen a v obležení čekajících, kteří se skvěle baví.

Navíc je možné umístit logo vaší firmy do zápatí čtvrtky pro kreslení karikatur a vaše logo tak bude vystaveno spolu s karikaturou, což je trvalá reklama. A lidé si  karikatury opravdu vystavují i ve svých kancelářích. Dokonce i zarámované na zeď. Vím to, protože pro velký zájem mě některé firmy najímají vícekrát a pak ti, kteří už ode mne kresbu mají, mi to občas přijdou říci. Pro firemní večírek je karikaturista dobrou a velmi využívanou atrakcí.

Protože dobře vím, že nejlepší zábava je zábava aktivní, je v mé nabídce pro firemní akce také rychlá škola karikatury, která spočívá v tom, že hosté. aby dostali karikaturu ode mne, musí nejdříve povinně kreslit ty, kteří jsou v pořadí před nimi. Mé komentáře jejich snahy bývají někdy nelítostné, což ovšem vyvolává smích ostatních i "učedníka" a přispívá k celkově uvolněné atmosféře a dobré zábavě. Hosté vaší párty si tak vyzkouší obtížnost vystižení podoby karikovaného a model si kromě kresby od karikaturisty odnese i karikatury laické, někdy překvapivě docela zdařilé. Lidé se nejen pobaví, ale něco se i dozví o kresbě, kompozici a harmonii. Karikaturisté jsou pro firemní akce i jiné eventy vždy tím, co přitahuje pozornost okolí.

Další aktivní atrakcí pro společenské akce je malířská show, při níž hosté malují akrylovými barvami obraz společnými silami za asistence výtvarníka. Pořadatel firemní akce po konzultaci s výtvarníkem zvolí námět obrazu a výtvarník zajistí materiál, nástroje a průběh malby. Opět jde o aktivní zábavu, při níž není nouze o komentáře ze všech stran. Rozmanitost lidské fantazie, často podpořené mírným popíjením, se projevuje při zaplňování plochy obrazu a kibiců přibývá. Lidé se fotí se svým výtvorem i při jeho vytváření a dobře se baví. Nosné téma je v průběhu večera a vlivem fantazie i odvázání se postupně opuštěno a vzniká naivisticko expresivní míchanice nápadů i stylů, která po zarámování nevypadá špatně a některé z tvůrců pak může překvapit ve společných prostorách firmy. Firemní akce s karikaturisty a malířskou show byly zatím vždy vydařené.

Vím, že mám pravdu, když řeknu, že podobné eventy bez karikaturisty jsou o něco chudší!

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář